IBM Showcase
Hero-8-6-13-systems_pureflex_flex_theme_text
Contact

IBM Flex System

IBM Flex System, daha yüksek performans ve bant genişliği, gerçek anlamda bütünleştirilmiş kurumsal SAN depolaması ve önceki sistemlere kıyasla çok daha fazla birleştirme ve sanallaştırma yeteneği ile tamamen yeni bir teknoloji jenerasyonunu temsil etmektedir. Dünyanın her yanındaki işletmeler, ilerlemek, blade sunucularının ötesine geçmek, sadece sunucuları ve ağ oluşturmayı değil, aynı zamanda depolamayı da bir araya getiren bir veri merkezi dönüşümüne olanak sağlamak ve tüm bunları IBM Flex System ile tümleşik olarak yönetmek için çok önemli bir fırsata sahiptir.

Öne Çıkan Ürünler

Yeni Power tabanlı bilgi işlem düğümleri

Yeni Power tabanlı bilgi işlem düğümleri

Yeni POWER tabanlı bilgi işlem düğümleri, başlangıç düzeyi sistemlerinden en zorlu kapasite ve büyüme gereksinimleri için POWER 7+ tabanlı sistemlere kadar çeşitli yetenekler sunar.

Yüksek Yoğunluklu IBM Flex System x222 Bilgi İşlem Düğümü

Yüksek Yoğunluklu IBM Flex System x222 Bilgi İşlem Düğümü

Yeni IBM Flex System x222 bilgi işlem düğümü, masaüstü sanallaştırma, bulut tabanlı iş yükleri ve birleştirme projeleri gibi yüksek yoğunluklu bilgi işlem gereksinimlerini desteklemek üzere tasarlanmıştır.

IBM Flex System Manager

IBM Flex System Manager

IBM Flex System Manager programının yeni özellikleri, artırılmış ölçeklenebilirlik ve depolama ile sanallaştırma yönetimi iyileştirmeleri sağlar.

Yeni Ağ Oluşturma seçenekleri

Yeni Ağ Oluşturma seçenekleri

IBM, ağ oluşturma bağlantı noktalarını birleştirerek şasi ağı oluşturmayı basitleştirmek ve bu sayede maliyetleri düşürmek ve yönetimi kolaylaştırmak üzere tasarlanmış bir System Interconnect Module dahil olmak üzere çeşitli sistem yönetimi seçenekleri sunmaktadır.


IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkındaki her türlü sorunuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. i-Layer Limited'daki bir temsilcimiz sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.