IBM Showcase
Hero-8-6-13-systems_pureflex_flex_theme_text
Contact

IBM Flex System

IBM Flex System to zupełnie nowa generacja technologii. W porównaniu z poprzednimi wersjami system ten oferuje większą wydajność i przepustowość, prawdziwie zintegrowaną pamięć masową opartą na sieci SAN klasy korporacyjnej oraz znacznie szersze możliwości konsolidacji i wirtualizacji. Przedsiębiorstwa na całym świecie stoją przed niepowtarzalną szansą wykonania skoku technologicznego, wyjścia poza systemy kasetowe i transformacji centrum przetwarzania danych – transformacji, która zapewni zintegrowane zarządzanie nie tylko serwerami i siecią, ale również pamięcią masową, a wszystko to na bazie technologii IBM Flex System.

Produkty

Nowe węzły obliczeniowe oparte na procesorach Power

Nowe węzły obliczeniowe oparte na procesorach Power

Oferta nowych węzłów obliczeniowych opartych na technologii POWER obejmuje szeroką gamę opcji, od rozwiązań klasy podstawowej po systemy POWER 7+ zdolne spełnić najwyższe wymagania w zakresie mocy obliczeniowej i możliwości rozwoju.

Gęsto upakowany węzeł obliczeniowy IBM Flex System x222

Gęsto upakowany węzeł obliczeniowy IBM Flex System x222

Nowy węzeł obliczeniowy IBM Flex System x222 został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach wymagających gęstego upakowania zasobów obliczeniowych, takich jak wirtualizacja systemów desktop, obciążenia związane z przetwarzaniem w chmurze oraz projekty konsolidacyjne.

IBM Flex System Manager

IBM Flex System Manager

Nowe opcje produktu IBM Flex System Manager zapewniają większą skalowalność oraz udoskonalone zarządzanie pamięcią masową i wirtualizacją.

Nowe opcje sieciowe

Nowe opcje sieciowe

IBM oferuje szeroki wybór rozwiązań do zarządzania systemami. Jednym z nich jest System Interconnect Module – moduł połączeń między systemami, który upraszcza budowę sieci w ramach obudowy. Moduł ten agreguje porty sieciowe, obniżając w ten sposób koszty i upraszczając zarządzanie.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel i-Layer Limited odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.