IBM Showcase
Daha Akıllı bir Gezegen için Çözümler
Bize ulaşın

Overview

IBM Software Akıllı bir dünyada yazılım yaşama biçimimizi değiştirmektedir. Yalnızca gereksinim duyduğumuz ürünleri onlara gereksinim duyduğumuz anlarda tüketebiliyoruz. A noktasından B noktasına en verimli ve en uygun biçimde seyahat edebiliyoruz. Bilgilere ve uzmanlığa gereksinim duyduğumuz anda erişebiliyoruz. Sorunları meydana gelmeden önce tanımlayıp çözebilmemizi sağlayan modeller belirleyebiliyoruz veya yeni fırsatlar yakalayabiliyoruz.

Bu örneklerin her birinin ardında yazılımları yeni biçimlerde kullanan bir işletme, sektör ya da devlet bulunuyor. Bu yazılımlar söz konusu işletmelerin, sektörlerin veya devletlerin operasyonlarını her yönü ile daha etkin kılıyor. Bir dizi yeni güçlük ve gereksinimi de beraberinde getiren bu model yeni bir model. Söz konusu gereksinimlerin karşılanması akıllı yazılımları gerekli kılıyor. Akıllı yazılımlar, bu yeni gereksinimlerin gereğini yapmanıza yardımcı olan yazılımlardır.
IBM Hardware Artık inovasyonun yıldırım hızıyla geliştiği bir çağdayız. Bu inovasyonun ardında, iyileştirilmiş sistem tasarımına ilişkin yeni gereksinimleri oluşturan birbirine bağlı milyonlarca aygıt ve özelleştirilmiş iş yüklerinin yeni sınıfları tarafından üretilen çok büyük veri hacimleri bulunuyor. Bu talepleri karşılamak amacıyla bilgi işlem de uzmanlaşma ve farklılaşma süreçlerinden geçiyor. Akıllı dünyanın ayırt edici özelliklerini oluşturan ve bir patlama yaratarak ortaya çıkan bir dizi talebi desteklemek üzere bilgi işlem sistemlerimizi ayarlayarak bize rakiplerimiz karşısında görünür avantajlar sağlayan performans, verimlilik ve veri toplama, analiz etme ve uygulama konularında büyük gelişmeler elde edebiliriz. Watson Jeopardy'de Yarışıyor! (US) iyileştirilmiş bir sistemin, belirli bir görev için ayarlandığında neleri başarabileceğini gösteren en mükemmel örnektir. IBM'in yüz yıllık tarihi boyunca oluşturduğu yenilikçi düşünce geleneğine dayanılarak oluşturulan bu yeni sistemler, en karmaşık sorunlarınıza yanıt oluşturmak üzere, verilerinizden gerçek iş öngörüleri elde etmenizi sağlayacak yeni yetenekler sunar.
IBM Services IBM has a broad range of business and technology services that deliver real business results and can help connect your business's people, information and systems to create a smarter, more successful enterprise.
IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkındaki her türlü sorunuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. i-Layer Limited'daki bir temsilcimiz sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.