IBM Showcase
Rozwiązania dla bardziej inteligentnej planety
Skontaktuj się z IBM

Overview

IBM Software Dodatkowe informacje
IBM Software W mądrzejszym świecie oprogramowanie zmienia nasze życie. Konsumujemy tylko to, czego faktycznie potrzebujemy, i wtedy, gdy tego potrzebujemy. Możemy przemieszczać się z punktu A do punktu B w najbardziej efektywny i wygodny sposób. Mamy dostęp do informacji i wiedzy, gdy jej potrzebujemy. Możemy wykrywać wzorce i trendy oraz rozwiązywać problemy, zanim jeszcze staną się odczuwalne. I mamy nowe szanse do wykorzystania.

Za każdą z tych możliwości kryje się innowacyjny sposób wykorzystania oprogramowania przez przedsiębiorstwa, całe branże lub instytucje publiczne. Oprogramowanie wpływa na wszystkie aspekty ich działania. Powstał nowy model korzystania z oprogramowania, a wraz z nim — nowe wyzwania i potrzeby. Do zaspokojenia tych potrzeb niezbędne jest inteligentne oprogramowanie. Oprogramowanie, które pomoże działać innowacyjnie.
IBM Hardware Dodatkowe informacje
IBM Hardware Żyjemy w wieku innowacji. Za tymi innowacjami stoją dziś olbrzymie ilości danych generowane przez miliony połączonych urządzeń oraz zupełnie nowe klasy wyspecjalizowanych aplikacji, które stawiają nowe wymagania optymalizacyjne przed projektantami systemów. Aby te wymagania spełnić, systemy komputerowe muszą być coraz bardziej wyspecjalizowane i zróżnicowane. Dostosowując swoje systemy do nowych wymagań, jakie stawia przed nimi Mądrzejszy Świat — Smarter Planet – IBM jest w stanie uzyskać znaczny wzrost wydajności i zoptymalizować metody gromadzenia, analizowania i wykorzystania danych, a tym samym zaoferować klientom rozwiązania, które pomagają w zdobyciu przewagi nad konkurencją. Komputer Watson biorący udział w teleturnieju Jeopardy! (US) (polski odpowiednik Va Banque) to znakomity przykład niezwykle skutecznej optymalizacji poprzez dostrojenie systemu do konkretnego zadania. Maszyna ta należy do nowej rodziny systemów IBM, stworzonych w oparciu o 100-letnią tradycję innowacyjnego myślenia, które oferują szereg nowych możliwości w dziedzinie analizy danych biznesowych, pomagając przedsiębiorstwom w rozwiązywaniu nawet najbardziej złożonych problemów.
IBM Services Dodatkowe informacje
IBM Services IBM oferuje szeroką gamę usług biznesowych i technicznych, które przynoszą przedsiębiorstwom wymierne korzyści biznesowe.

Połączenie bogatej wiedzy specjalistycznej, szerokich możliwości badawczych, praktycznych narzędzi i innowacyjnego myślenia - wszystko to sprawia, że współpraca z IBM może być ważnym impulsem stymulującym rozwój każdego przedsiębiorstwa.
Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel i-Layer Limited odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.