IBM Showcase
Rozwiązania dla Mądrzejszego Świata
Skontaktuj się z IBM

Przegląd

Oprogramowanie IBM Dodatkowe informacje
Oprogramowanie IBMWyspecjalizowane. Otwarte. Gotowe. IBM wprowadził zasadnicze zmiany w swojej ofercie oprogramowania. Dzięki kilkudziesięciu strategicznym przejęciom może zaoferować klientom większe korzyści. Koncern zainwestował miliony dolarów w innowacje obejmujące najważniejsze funkcje. Dzięki tym i innym inicjatywom IBM ma najbardziej kompleksową na świecie ofertę oprogramowania dla przedsiębiorstw.
Sprzęt IBM Dodatkowe informacje
Sprzęt IBMSystemy sprzętowe, serwery i pamięci masowe IBM są projektowane i optymalizowane pod kątem maksymalizacji wydajności i efektywności oraz dostrajane do konkretnych zadań. Dzięki temu osiągają wyniki biznesowe na miarę nowej ery inteligentnego przetwarzania danych.
Usługi IBM Dodatkowe informacje
Usługi IBM IBM oferuje szeroką gamę usług biznesowych i technologicznych, które przynoszą firmom wymierne korzyści. Ułatwiają one łączenie ludzi, informacji i systemów, co pozwala przedsiębiorstwom działać w sposób bardziej inteligentny i efektywny.
IBM CloudUproszczenie i standaryzacja infrastruktury pod kątem przetwarzania w chmurze. Oferta IBM SmartCloud obejmuje serwery, pamięć masową i komponenty wirtualizacyjne, które umożliwiają budowanie prywatnych i hybrydowych środowisk przetwarzania w chmurze.
IBM PureSystems Dodatkowe informacje
IBM PureSystems Dzięki umieszczeniu specjalistycznej wiedzy w samym sercu rozwiązania IBM PureSystems™ umożliwia ono automatyczne wykonywanie złożonych zadań biznesowych i operacyjnych, integrację na etapie projektowania w celu dostrojenia systemów pod kątem optymalnej wydajności i efektywności oraz uproszczoną obsługę od etapu projektowania poprzez zakup po serwisowanie.
Toshiba Global Commerce Solutions Dodatkowe informacje
Toshiba Global Commerce Solutions Ograniczony popyt powoduje, że sektor handlu detalicznego ogranicza wydatki na technologie pamięci masowej. Dla firm z tego sektora jednym z najważniejszych zadań jest aktualizacja rozwiązań do obsługi kasowej. Detaliści oczekują od tych rozwiązań nowych i zaawansowanych funkcji, takich jak bardziej zaawansowane promocje i kupony, sprzedaż w wielu kanałach i zamówienia specjalne. Toshiba może spełnić ich oczekiwania.
IBM Global Financing Dodatkowe informacje
IBM Global SoftwareDział IBM Global Financing pomaga firmom w zakupie rozwiązań informatycznych w sposób najbardziej efektywny ekonomicznie i dostosowany do ich strategii. IBM oferuje wiele możliwości finansowania takich zakupów. Każdy klient może wybrać opcję, która jest najlepiej dostosowana do jego wymagań oraz ułatwi mu zarządzanie zasobami i przepływem gotówki.
Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel i-Layer Limited odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.